English
Esperanto
Afrikaans
Català
שפה עברית
Cymraeg
Galego
Latviešu
icelandic
ייִדיש
беларускі
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Shqiptar
Malti
lugha ya Kiswahili
አማርኛ
Bosanski
Frysk
ភាសាខ្មែរ
ქართული
ગુજરાતી
Hausa
Кыргыз тили
ಕನ್ನಡ
Corsa
Kurdî
മലയാളം
Maori
Монгол хэл
Hmong
IsiXhosa
Zulu
Yoruba
অসমীয়া
ଓଡିଆ
Punjabi
پښتو
Chichewa
Samoa
Sesotho
සිංහල
Gàidhlig
Cebuano
Somali
Тоҷикӣ
O'zbek
Hawaiian
سنڌي
Shinra
Հայերեն
Igbo
Sundanese
Lëtzebuergesch
Malagasy
Español
Português
русский
Français
日本語
Deutsch
tiếng Việt
Italiano
Nederlands
ภาษาไทย
Polski
한국어
Svenska
magyar
Malay
বাংলা ভাষার
Dansk
Suomi
हिन्दी
Pilipino
Türkçe
Gaeilge
العربية
Indonesia
Norsk
تمل
český
ελληνικά
український
Javanese
فارسی
தமிழ்
తెలుగు
नेपाली
Burmese
български
ລາວ
Latine
Қазақша
Euskal
Azərbaycan
Slovenský jazyk
Македонски
Lietuvos
Eesti Keel
Română
Slovenski
मराठी
Srpski језикAQWK është një prodhues dhe furnizues profesional i Makinerisë Kontrolluese të Ngrohjes në Kinë. Ne kemi fabrikën tonë. Ne ofrojmë kontrollues të temperaturës së mykut të ujit të cilësisë së klasit të parë për industrinë e injektimit me çmime direkte nga fabrika, duke synuar bashkëpunimin fitues dhe marrëdhënie miqësore biznesi afatgjatë. Me certifikimin CE dhe paketimin profesional prej druri, është i përshtatshëm për industritë me kërkesë të temperaturës së ulët dhe rajone me temperaturë të lartë ambienti.
Kontrolluesi i temperaturës së mykut të ujit është i pajisur me kompresorë Copeland të importuar nga Shtetet e Bashkuara dhe është i kombinuar me përbërës elektrikë të markave ndërkombëtare si OMRON dhe FUJI, si dhe komponentë të importuar me cilësi të lartë, duke siguruar funksionim të vazhdueshëm dhe të qëndrueshëm gjatë prodhimit të derdhjes me injeksion dhe duke përmbushur kërkesat e kontrollit të temperaturës me saktësi të lartë. Duke adoptuar procesin e saldimit të tubave të bakrit pa oksigjen dhe duke e kombinuar atë me modelin e tubacionit me një pjesë prej çeliku inox 304, ai shmang në mënyrë efektive bllokimin e tubacionit dhe problemet e ndryshkjes dhe zgjat jetën e shërbimit të pajisjes. E pajisur me avullues dhe kondensatorë me efikasitet të lartë, konsumi i energjisë zvogëlohet me mbi 30%. Përdorimi afatgjatë mund të kursejë ndjeshëm kostot e energjisë për ndërmarrjet, duke balancuar efikasitetin dhe ekonominë. Mbështet ndërrimin e energjisë së ngrohjes. Modeli 8ACH është i pajisur me dy grupe kokash kompresori, të cilat mund të përdoren veçmas ose të kombinuara. Funksioni opsional i komunikimit RS485 dhe kontrolli i mikrokompjuterit/PLC i importuar janë në dispozicion për të arritur menaxhimin e automatizuar. Është i pajisur me funksione të plota mbrojtjeje të sigurisë dhe shfaqje të defekteve, dhe mirëmbajtja mund të kryhet lehtësisht pa nevojën e profesionistëve.

| Modeli: | AQ-5ACHS-12L*3 (Seria AQ-5ACHS) |
| Marka: | AQWK |
| Lloji: | I ftohur me ajër |
| Metoda e ftohjes: | I ftohur me ujë |
| Struktura e njësisë: | Integrale |
| Tensioni: | 380V/50HZ |
| Kompresori: | 3 kompresorë Copeland (të importuar në SHBA) |
| Fuqia: | 36 kw |
| Kapaciteti ftohës: | 12.5 kw |
| Gama e temperaturës: | 5°C-98°C (ujë në hyrje) |
| Niveli i zhurmës: | Ultra e qetë |
| Fushat e Aplikimit: | Industria e injektimit, elektriktimi, fabrika e birrës, fabrika e pijeve, industria ushqimore, vendet me temperaturë të lartë të ambientit |
| Makina e aplikimit: | Vegla makine precize |
| Certifikimi: | CE (Certifikata e dhënë) |
| Kushti: | E re |
| Koha e dorëzimit: | 15-20 ditë |
| Garancia: | Garanci 2-vjeçare, Performancë efektive 10-vjeçare, Mirëmbajtje gjatë gjithë jetës |
| Shërbimi pas shitjes: | Shërbimi i makinerive jashtë shtetit |
| Marka tregtare: | AQWK |
| Paketa e transportit: | Këllëf druri (paketimi profesional) |
| Specifikimi: | 120 kg |
| Origjina: | Kinë |
| Kodi HS: | 8419899090 |
Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutemi na kontaktoni:
Mobile/WeChat: +86-13336655820
Email:sales9188@foxmail.com
mos ngurroni të kontaktoni - ne jemi gati t'ju shërbejmë!
Makinë për trajtimin e nxehtësisë me induksion të grumbulluar me ajër
Makinë automatike e temperaturës së mykut të tipit të ujit
Ftohës komercial për ujë të ftohtë
Makinë kontrolluese e temperaturës së ftohjes dhe ngrohjes
Ngrohës me induksion elektromagnetik
Makinë me efikasitet të lartë në temperaturë të nxehtë dhe të ftohtë