English
Esperanto
Afrikaans
Català
שפה עברית
Cymraeg
Galego
Latviešu
icelandic
ייִדיש
беларускі
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Shqiptar
Malti
lugha ya Kiswahili
አማርኛ
Bosanski
Frysk
ភាសាខ្មែរ
ქართული
ગુજરાતી
Hausa
Кыргыз тили
ಕನ್ನಡ
Corsa
Kurdî
മലയാളം
Maori
Монгол хэл
Hmong
IsiXhosa
Zulu
Yoruba
অসমীয়া
ଓଡିଆ
Punjabi
پښتو
Chichewa
Samoa
Sesotho
සිංහල
Gàidhlig
Cebuano
Somali
Тоҷикӣ
O'zbek
Hawaiian
سنڌي
Shinra
Հայերեն
Igbo
Sundanese
Lëtzebuergesch
Malagasy
Español
Português
русский
Français
日本語
Deutsch
tiếng Việt
Italiano
Nederlands
ภาษาไทย
Polski
한국어
Svenska
magyar
Malay
বাংলা ভাষার
Dansk
Suomi
हिन्दी
Pilipino
Türkçe
Gaeilge
العربية
Indonesia
Norsk
تمل
český
ελληνικά
український
Javanese
فارسی
தமிழ்
తెలుగు
नेपाली
Burmese
български
ລາວ
Latine
Қазақша
Euskal
Azərbaycan
Slovenský jazyk
Македонски
Lietuvos
Eesti Keel
Română
Slovenski
मराठी
Srpski језикSi të sigurohet performanca e qëndrueshme?
Kontrolluesi i temperaturës së mykut me injeksion plastik të tipit të vajit përdor një kompresor Copeland të importuar nga SHBA dhe komponentë elektrikë nga OMRON/FUJI/TE/LG, duke rezultuar në një jetë më të gjatë shërbimi.
Si të parandaloni bllokimin dhe ndryshkun?
Kontrolluesi i temperaturës së mykut me injektim plastik të tipit të vajit përdor tub bakri pa oksigjen të salduar me tubacione të integruara prej çeliku inox 304.
Sa efikas në energji është?
Ne përdorim avullues dhe kondensatorë me efikasitet të lartë, duke reduktuar konsumin e energjisë me më shumë se 30%.
A është fleksibël për të vepruar?
Pajisur me 3 kompresorë (modeli 8ACH, me 2 koka kompresori, mund të përdoret në mënyrë të pavarur ose të kombinuar), dhe përmban ndërprerjen e fuqisë së ngrohjes.
A e mbështet menaxhimin e automatizuar?
Kontrolluesi i temperaturës së mykut me injeksion plastik të tipit të vajit mund të pajiset me komunikim RS485 dhe një mikrokompjuter të importuar ose sistem kontrolli PLC.
A është e lehtë për tu mirëmbajtur?
Kontrolluesi i temperaturës së mykut të injektimit të plastikës së llojit të vajit ka veçori të mbrojtjes gjithëpërfshirëse të sigurisë dhe shfaqjes së defekteve, duke lejuar mirëmbajtje të lehtë pa aftësi profesionale.
| Model | AQ-5ACHS-12L*3 |
| Lloji | I ftohur me ajër |
| Metoda e Ftohjes | I ftohur me ujë |
| Struktura e njësisë | Integrale |
| Tensioni | 380V/50HZ |
| Numri i kompresorit | 3 (Copeland, SHBA e importuar) |
| Niveli i zhurmës | Ultra e qetë |
| Gama e temperaturës | 5°C-98°C (ujë në hyrje), -30°C deri +350°C (gjendje pune) |
| Kapaciteti ftohës | 12.5 kw |
| Fushat e Aplikimit | Elektroplating, Fabrika e birrës, Fabrika e pijeve, Industria ushqimore, Vendet me temperaturë të lartë të ambientit |
| Makina e aplikimit | Vegla makine precize |
| Certifikimi | CE, RoHS |
| gjendja | E re |
| Koha e dorëzimit | 15-20 ditë |
| Garancia | 2 vjet |
| Shërbimi pas shitjes | Shërbimi i makinerive jashtë shtetit |
| Markë tregtare | AQWK |
| Paketa e Transportit | Këllëf druri |
| Specifikimi | 120 kg |
| Origjina | Kinë |
| Kodi HS | 8419899090 |

Kontrolluesi ynë i temperaturës së mykut me injeksion plastik të llojit të vajit është i përshtatshëm për industritë me kërkesa të larta për kontrollin e temperaturës, të tilla si prodhimi i birrës, pijeve dhe përpunimit të ushqimit, si dhe rajone me temperatura të larta ambienti. Me shumë vite përvojë në prodhim, ne ofrojmë çmime promocionale direkt nga fabrika, cilësi të besueshme duke përdorur komponentë të nivelit të lartë dhe mbështetje globale pas shitjes. Dizajni i tij unik mund t'i rezistojë mjediseve ekstreme të punës dhe të plotësojë nevojat e ndryshme të prodhimit.
AQWK është një prodhues dhe furnizues profesional i kontrolluesve të temperaturës së mykut në Kinë. Ne kemi fabrikën tonë. Ju lutemi na kontaktoni nëse keni ndonjë pyetje.