English
Esperanto
Afrikaans
Català
שפה עברית
Cymraeg
Galego
Latviešu
icelandic
ייִדיש
беларускі
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Shqiptar
Malti
lugha ya Kiswahili
አማርኛ
Bosanski
Frysk
ភាសាខ្មែរ
ქართული
ગુજરાતી
Hausa
Кыргыз тили
ಕನ್ನಡ
Corsa
Kurdî
മലയാളം
Maori
Монгол хэл
Hmong
IsiXhosa
Zulu
Yoruba
অসমীয়া
ଓଡିଆ
Punjabi
پښتو
Chichewa
Samoa
Sesotho
සිංහල
Gàidhlig
Cebuano
Somali
Тоҷикӣ
O'zbek
Hawaiian
سنڌي
Shinra
Հայերեն
Igbo
Sundanese
Lëtzebuergesch
Malagasy
Español
Português
русский
Français
日本語
Deutsch
tiếng Việt
Italiano
Nederlands
ภาษาไทย
Polski
한국어
Svenska
magyar
Malay
বাংলা ভাষার
Dansk
Suomi
हिन्दी
Pilipino
Türkçe
Gaeilge
العربية
Indonesia
Norsk
تمل
český
ελληνικά
український
Javanese
فارسی
தமிழ்
తెలుగు
नेपाली
Burmese
български
ລາວ
Latine
Қазақша
Euskal
Azərbaycan
Slovenský jazyk
Македонски
Lietuvos
Eesti Keel
Română
Slovenski
मराठी
Srpski језикFtohësi me ujë ftohës me efikasitet të lartë është i pajtueshëm me ftohësin qarkullues të ftohur me ujë, përputhet me standardet CE&RoHS, funksionon në mënyrë ultra të qetë, ka dizajn gjithëpërfshirës të sigurisë dhe mbështetje profesionale pas shitjes jashtë shtetit. AQWK është një prodhues dhe furnizues profesional i ftohësit me ftohje me ajër në Kinë. Ne kemi fabrikën tonë. Mirë se vini të konsultoheni dhe të blini!
Mbrojtje e gjithanshme e sigurisë: E pajisur me pajisje rezistente ndaj shpërthimit të tubacionit dhe unazë lëshimi të presionit të ujit të nxehtë BY-PASS. Ftohësi me ujë ftohës me efikasitet të lartë ka mekanizma të përsosur sigurie dhe shfaqje të defekteve, duke mundësuar riparimin dhe mirëmbajtjen e lehtë pa aftësi profesionale.
Sigurimi i qëndrueshëm i cilësisë: Tubacionet e integruara prej çeliku inox 304 reduktojnë rezistencën e tubave dhe ndryshkun. Kutia elektrike e izoluar zgjat jetën e shërbimit të pajisjeve elektrike, me burim nga markat e njohura si OMRON, FUJI, TE, LG, MOELLER, ABB dhe WEST.
Funksionim inteligjent dhe fleksibël: Ftohësi me ujë ftohës me efikasitet të lartë mbështet shkarkimin automatik të ajrit pas fillimit dhe kalimin e energjisë së ngrohjes. Funksioni opsional i komunikimit RS485 realizon menaxhim të automatizuar, me modalitetin e kontrollit të zgjidhshëm si mikrokompjuter i importuar ose PLC.
Përshtatshmëria e personalizueshme: Njësia e kontrollit të temperaturës me shumë pika, fuqia e pompës së naftës dhe fuqia e ngrohjes janë të gjitha të personalizueshme. Funksionet opsionale përfshijnë fryrjen e ajrit dhe kthimin e vajit, si dhe mbylljen e menjëhershme të vajit të kthimit të ftohjes.
| Model | AQO-09L |
| Lloji | Lloji i vajit (Makina e temperaturës së mykut) |
| Metoda e Ftohjes | I ftohur me vaj |
| Struktura e njësisë | Integrale |
| Fuqia | 9 kw |
| Tensioni i zgjedhur | 380V/50HZ |
| Numri i kompresorit | 1 |
| Niveli i zhurmës | Ultra e qetë |
| Fushat e Aplikimit | Përpunimi i plastikës |
| Makina e aplikimit | Mjete makine precize |
| Skenarë të tjerë të aplikimit | Fabrika e birrës, fabrika e pijeve, industria ushqimore dhe industri të tjera që kërkojnë temperaturë të ulët; i përshtatshëm për zona me temperaturë të lartë ambienti |
| Certifikimi | CE, RoHS |
| gjendja | E re |
| OEM/ODM | Mbështetur |
| Koha e udhëheqjes | 15 ditë |
| Periudha e garancisë | 2 vjet (me shërbim efektiv 10-vjeçar dhe mirëmbajtje gjatë gjithë jetës) |
| Shërbimi pas shitjes | Shërbimi i Inxhinierëve Jashtë |
| Markë tregtare | AQWK |
| Paketa e Transportit | Këllëf druri |
| Specifikimi | Pesha 74 kg |
| Origjina | Kinë |
| Kodi HS | 8419899090 |
| Gama e temperaturës | 15°C - 180°C (mesatare hyrëse) |
| Funksionet Opsionale | Fryrja e ajrit dhe kthimi i vajit të vajit, mbyllja e menjëhershme e vajit të kthimit të ftohjes, funksioni i komunikimit RS485, mënyra e kontrollit të mikrokompjuterit të importuar/PLC |
Garancia e cilësisë: Kontroll i rreptë i cilësisë për të ofruar produkte të klasit të parë dhe të besueshëm
Filozofia e çmimeve: Ofroni çmime të arsyeshme për të arritur bashkëpunim të favorshëm me partnerët globalë
Bashkëpunimi afatgjatë: Synoni të krijoni marrëdhënie biznesi miqësore afatgjata bazuar në besimin reciprok
Shërbimi i garancisë: Garanci 2-vjeçare, performancë e qëndrueshme 10-vjeçare dhe mirëmbajtje gjatë gjithë jetës
Mbështetje teknike: Inxhinier profesionist i shërbimit jashtë shtetit për instalimin, trajnimin dhe zgjidhjen e problemeve në kohë