English
Esperanto
Afrikaans
Català
שפה עברית
Cymraeg
Galego
Latviešu
icelandic
ייִדיש
беларускі
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Shqiptar
Malti
lugha ya Kiswahili
አማርኛ
Bosanski
Frysk
ភាសាខ្មែរ
ქართული
ગુજરાતી
Hausa
Кыргыз тили
ಕನ್ನಡ
Corsa
Kurdî
മലയാളം
Maori
Монгол хэл
Hmong
IsiXhosa
Zulu
Yoruba
অসমীয়া
ଓଡିଆ
Punjabi
پښتو
Chichewa
Samoa
Sesotho
සිංහල
Gàidhlig
Cebuano
Somali
Тоҷикӣ
O'zbek
Hawaiian
سنڌي
Shinra
Հայերեն
Igbo
Sundanese
Lëtzebuergesch
Malagasy
Español
Português
русский
Français
日本語
Deutsch
tiếng Việt
Italiano
Nederlands
ภาษาไทย
Polski
한국어
Svenska
magyar
Malay
বাংলা ভাষার
Dansk
Suomi
हिन्दी
Pilipino
Türkçe
Gaeilge
العربية
Indonesia
Norsk
تمل
český
ελληνικά
український
Javanese
فارسی
தமிழ்
తెలుగు
नेपाली
Burmese
български
ລາວ
Latine
Қазақша
Euskal
Azərbaycan
Slovenský jazyk
Македонски
Lietuvos
Eesti Keel
Română
Slovenski
मराठी
Srpski језик| Model | AQ-15ACHS-12L*4-90 |
| Lloji | Ftohur me ajër (Kontrollues i temperaturës së mykut) |
| Metoda e Ftohjes | I ftohur me ujë |
| Struktura e njësisë | Integrale |
| Tensioni i zgjedhur | 380V/50HZ |
| Numri i kompresorit | 1 |
| Marka e kompresorit | Copeland (i importuar nga Amerika) |
| Kapaciteti ftohës | 36 kw |
| Gama e temperaturës | 5°C - 90°C (temperatura e ujit në dalje) |
| Niveli i zhurmës | Ultra e qetë |
| Fushat e Aplikimit | Elektrplimi |
| Makina e aplikimit | Mjete makine precize |
| Skenarë të tjerë të aplikimit | Fabrika e birrës, fabrika e pijeve, industria ushqimore dhe industri të tjera të nevojshme për temperaturë të ulët |
| Certifikimi | ISO, CE |
| gjendja | E re |
| Dimensioni | 14075132 cm |
| Specifikimi | Pesha 600 kg |
| Origjina | Kinë |
| Markë tregtare | AQWK |
| Kodi HS | 8419899090 |
| Paketa e Transportit | Këllëf druri |
| Koha e dorëzimit | 15-20 ditë |
| Garancia | Garanci 2-vjeçare + 10-vjeçare shërbim efektiv + mirëmbajtje gjatë gjithë jetës |
| Shërbimi pas shitjes | Makina e shërbimit jashtë shtetit |
| Funksionet Opsionale | Funksioni i komunikimit RS485, mënyra e kontrollit të mikrokompjuterit të importuar/PLC |
Makina ftohëse e ujit industrial me kompresor (lloji i integruar i ftohtë dhe i nxehtë) integron komponentët e ngrohjes elektrike dhe ftohjes me kompresim, me një gamë të gjerë kontrolli të temperaturës nga -120℃ deri në 350℃ kur përdoret vaj termik si mjet i transferimit të nxehtësisë. Zbatohet gjerësisht në industritë e reaksioneve kimike dhe testimit të materialeve, duke përmbushur kërkesat e ndryshme të procesit të prodhimit pa pasur nevojë për zëvendësim të mjetit të transferimit të nxehtësisë.
Gama e gjerë e kontrollit të temperaturës: Me vajin e transferimit të nxehtësisë si mjet, mund të arrijë një ndryshim të madh të temperaturës nga -120℃ në 350℃, duke eliminuar telashet e ndryshimit të mjetit të shkëmbimit të nxehtësisë.
Dizajni strukturor i qëndrueshëm: Makina ftohëse e ujit industrial kompresor përbëhet nga vaji i transferimit të nxehtësisë, pompa qarkulluese, tubi i ngrohjes, shkëmbyesi i nxehtësisë ftohëse, sistemi i ftohjes, sistemi i kontrollit të temperaturës, tubacioni dhe korniza, duke formuar një qark të besueshëm të qarkullimit të mesatares së nxehtësisë.
Sigurimi i cilësisë: Kontroll i rreptë i cilësisë për të ofruar produkte të klasit të parë që përmbushin standardet ISO dhe CE
Filozofia e çmimeve: Ofroni çmime të arsyeshme për të arritur bashkëpunim të favorshëm me partnerët globalë
Vizioni afatgjatë: Krijoni marrëdhënie biznesi miqësore afatgjata bazuar në performancën e besueshme të produktit
Shërbimi i garancisë: Garanci 2-vjeçare, performancë e qëndrueshme 10-vjeçare dhe mirëmbajtje gjatë gjithë jetës
Mbështetje Teknike: Ofroni shërbim jashtë vendit në vend dhe zgjidhje në kohë për çështjet e përdorimit
AQWK është një prodhues dhe furnizues profesional i ftohësit me ftohje me ajër në Kinë. Ne kemi fabrikën tonë. Mirë se vini të konsultoheni dhe të blini.
Mobile/WeChat: +86-13336655820
Email:sales9188@foxmail.com